Telefon do firmy sprzatającej na terenie Olsztyn501 427 700

Dezynfekcja, dezynsekcja – metoda zamgławiania

 ZAMGŁAWIANIE TERMICZNE

Metoda zamgławiania termicznego doskonale sprawdza się tam gdzie wymagany jest efektywny i szybki sposób zwalczania drobnoustrojów, bakterii, wirusów, grzybów, pierwotniaków oraz owadów.

Zabiegi wykonywane profesjonalnym sprzętem do zamgławiania termicznego pozwalają na użycie środków chemicznych, które w postaci mgły docierają do najbardziej niedostępnych zakamarków, szczelin pomieszczenia przez co skutecznie likwidują zagrożenia chorobotwórcze.

Zamgławianie termiczne to nowoczesny i bardzo skuteczny sposób wykonywania dezynfekcji czy dezynsekcji w pomieszczeniach o dużej powierzchni i kubaturze lub terenie otwartym. Możliwe jest użycie preparatów bakteriobójczych, owadobójczych, grzybobójczych, roztoczobójczych odpowiednio dobranych co bardzo podnosi stopień skuteczności wykonywanych zabiegów.

Wytworzona mgła przez urządzenia utrzymuje się długo w pomieszczeniu, pokrywa wszystkie powierzchnie i pozwala na długi kontakt preparatu bójczego ze zwalczanym szkodnikiem. Metoda zamgławiania pozwala na skrócenie czasu zabiegu w porównaniu z tradycyjnym opryskiem tzw. „ grubej kropli”. Tradycyjna lanca nie ma możliwości dotarcia w najbardziej odległe zakamarki pomieszczenia np. dużego kurnika, czyli tam gdzie mogą przetrwać organizmy pasożytnicze. Problem ten rozwiązuje nam właśnie metoda zamgławiania.

Szczególnie chów drobiu wymaga troski o dobrą praktykę sanitarno – higieniczną , która przejawia się w regularnych zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji obiektów inwentarskich oraz ochrony ptactwa przed chorobami i szkodnikami.

Nasza firma posiada profesjonalny, specjalistyczny sprzęt, środki chemiczne renomowanych producentów w tej branży oraz wiedzę z zakresu bezpieczeństwa , doświadczenie oraz wyszkolony personel do tego typu zadań.

tagi: termo zamgławianie, zamgławianie termiczne, dezynfekcja ciepłą chmurą, skuteczna dezynfekcja,


Sprzątanie Olsztyn - Dezynfekcja, dezynsekcja – metoda zamgławiania
Copyright (C) diamentowyblysk.olsztyn.pl Realizacja: Estymo
Zamknij