Telefon do firmy sprzatającej na terenie Olsztyn501 427 700

Dezynfekcja po zgonie – sprzątanie miejsc zgonu

Sprzątane i dezynfekcja po zmarłym

Sprzątanie mieszkań po zmarłych, zgonach ,zwłokach, zabójstwie, wykonujemy profesjonalnie uwzględniając poziom skażenia pomieszczenia oraz ilości zabrudzeń. Dezynfekcję po zgonie oraz sprzątanie miejsca po osobach zmarłych (zgonach) świadczymy na terenie Olsztyna i okolic.
Wybór etapu prac oraz dobór środków dezynfekcyjnych pozwala na profesjonalne i skuteczne sprzątnięcie pomieszczenia.

Dezynfekcja ,dezodoryzacja, ozonowanie czy metoda zamgławiania ULV pozwalają na osiągnięcie doskonałych efektów przy tej skomplikowanej i uciążliwej operacji.
Ozon skutecznie usuwa z pomieszczeń trudne do zniesienia zapachy powstałe po procesach rozkładu.

Usuwamy ślady krwi, płynów oraz odpadki organiczne z zachowaniem rygorystycznych zasad bezpieczeństwa pracy. Skutecznie pozbywamy się uciążliwych zapachów ( fetoru), które wypełniają pomieszczenie.

Jak ważne jest właściwe posprzątanie miejsc zgonu po zmarłym oraz skuteczna dezynfekcja po trupim jadzie, osobie zmarłej wiedzą osoby, które korzystają z pomieszczeń w których przebywała osoba zmarła więcej niż trzy dni. Już tyle czasu przy temperaturze powyżej 20 stopni wystarczy by zwłoki oddały płyny. Dezynfekcja i sprzątanie po  zgonie to przede wszystkim podstawa do właściwego przywrócenia czystości i bezpieczeństwa w pomieszczeniach gdzie zmarła osoba mająca bezpośredni kontakt z miejscem śmierci. Dezynfekcja po zgonie usługa, to usługa poświadczona raportem z wykonanych czynności oraz komplet dokumentów dla potrzeb sanepidu, ubezpieczalni oraz innych instytucji.

W ofercie wykonujemy sprzątanie domu lub mieszkania, dezynfekcję oraz usuwanie przykrego zapachu po zmarłym.

 

 

TAGI: Sprzątanie po zmarłym Olsztyn, Sprzątanie po trupie, sprzątanie miejsca zgonu Bartoszyce, specjalistyczne sprzątanie mieszkania, firma sprzątająca po zgonach, dezynfekcja po osobie zmarłej Szczytno, dezynfekcja domu po śmierci Ostróda, sprzątanie miejsc zgonu, 

 


Sprzątanie Olsztyn - Dezynfekcja po zgonie – sprzątanie miejsc zgonu
Copyright (C) diamentowyblysk.olsztyn.pl Realizacja: Estymo
Zamknij