Telefon do firmy sprzatającej na terenie Olsztyn531 847 016

Dezynsekcja – deakaryzacja – zwalczanie roztocza kurzu domowego

Neutralizacja alergenów kurzu domowego

Roztocze kurzu domowego jest praktycznie wszechobecne. To grupa mikroskopijnych pajęczaków z rzędu roztoczy (acari), żyjących w kurzu i żywiących się złuszczonym naskórkiem ludzkim, zwierzęcym, mikroorganizmami np. grzybami oraz resztkami organicznymi. Roztocze powoduje reakcje alergiczne; kaszel ,duszności, świąd, niedrożność nosa, katar, atopowe zapalenie skóry. Najsilniejsze objawy występują w okresie jesienno – zimowym czyli tzw. okresie grzewczym.

Alergeny występujące w kurzu domowym;

  • alergeny roztoczy
  • alergeny zwierząt domowych
  • zarodniki grzybów
  • pyłki roślin
  • alergeny owadów

Roztocze kurzu domowego występuje w bliskim otoczeniu człowieka. Obecne jest w łóżkach, materacach, matach, dywanach, zasłonach, meblach tapicerowanych, zabawkach pluszowych itp. Idealne warunki do życia to temperatura tzw. pokojowa 19-26 stopni c, oraz wilgotność pow.70%.

Z roztoczem kurzu domowego możemy walczyć metodami fizycznymi, wysoką temperaturą pow.50 st.c lub niską temp.tzw. zamrażanie minus 25 st.c.

Skuteczną metodą zwalczania roztoczy jest zastosowanie środków chemicznych, roztoczobójczych tzw. akarycydów, do których należy preparat polecany przez nasza firmę ALLEGROFF Pro. Preparat ten oparty na nanotechnologii, mikrokapsulacji zawiesiny środka, którego działanie skuteczne jest do 6 miesięcy po zabiegu. Preparat powoduje agregację alergenów , zapobiega unoszeniu się w powietrzu , neutralizuje kulki fekalne wydalane przez nowe osobniki oraz długotrwale redukuje poziom alergenów. ALLEGROF PRO jest całkowicie bezpiecznym dla człowieka a pomieszczenia można używać już po godzinie od zabiegu.

W walce z roztoczem stosujemy metodę opryskową lub zamgławiania ULV tzw. „zimna mgła”, w zależności od potrzeb i sytuacji. Na używanie i stosowanie preparatu Allegroff pro posiadamy odpowiednie certyfikaty oraz niezbędny sprzęt.

Ofertę naszą kierujemy do wszystkich klientów indywidualnych, firm, obiektów użyteczności publicznej, kin, hoteli, sal zabaw dla dzieci itp. Działamy na terenie Olsztyna i całego woj.Warmińsko-Mazurskiego.

tagi: neutralizacja alergenów, neutralizacja roztoczy, warmińsko mazurskie, zwalczanie roztoczy, jak usunąć roztocza, firma zwalczająca roztocza,


Sprzątanie Olsztyn - Dezynsekcja – deakaryzacja – zwalczanie roztocza kurzu domowego
Copyright (C) diamentowyblysk.olsztyn.pl Realizacja: Estymo
Zamknij