Telefon do firmy sprzatającej na terenie Olsztyn531 847 016

Ozon w walce z alergią

Naukowcy określają alergie mianem choroby cywilizacyjnej, gdyż jak wynika z badań , tylko w Polsce na te przypadłości cierpi ok. 30% społeczeństwa. Osoby borykające się z alergią uczulenia na roztocze kurzu domowego doskonale znają stan zmęczenia, senności, zaburzenia koncentracji, oraz występowania kataru, zatkanego nosa, bólu głowy.

Roztocze to mikroskopijne pajęczaki występujące powszechnie w środowisku człowieka, skutecznie potrafiące uprzykrzyć nam życie. Niebezpieczne są odchody roztocza tzw. kulki fekalne, które przyczepiają się do firan, materacy, pościeli, dywanów oraz wraz z powietrzem przedostają się do naszego organizmu. Aby temu zaradzić , najlepszą ekologiczną metodą pozbycia się roztoczy ale też pleśni, wirusów, grzybów jest OZONOWANIE. Ozon bardzo skutecznie zabija te organizmy przy odpowiednim stężeniu w bardzo krótkim czasie. Aby zabieg był skuteczny niezbędny jest odpowiedniej mocy generator ozonu i wiedza profesjonalistów, ozon bowiem niszczy drobnoustroje zapewniając nam komfort i bezpieczeństwo.

Metoda ozonowania potrafi zdezynfekować całe pomieszczenia szybko i skutecznie oraz pozostawia środowisko naturalnie czyste .Działanie bakteriobójcze ozonu jest ok. 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż działanie chloru, tak powszechnie używanego w dezynfekcji.


Sprzątanie Olsztyn - Ozon w walce z alergią
Copyright (C) diamentowyblysk.olsztyn.pl Realizacja: Estymo
Zamknij