Telefon do firmy sprzatającej na terenie Olsztyn501 427 700

Ozonowanie pomieszczeń, (usuwanie zapachów)

ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie pomieszczeń (usuwanie zapachów)

Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom rozszerzamy nasza ofertę o usługi dezynfekcji.

Dezynfekcja (odkażanie) to proces niszczenia drobnoustrojów i ich przetrwalników (wirusy, bakterie, grzyby),przy użyciu różnych metod: fizycznych, chemicznych i termiczno – chemicznych.

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm, instytucji, hoteli, restauracji, branży spożywczej itp. działających w Olsztynie oraz całym woj.Warmińsko- Mazurskim.

Jak ważna jest dezynfekcja pomieszczeń gdzie przebywają ludzie, zwierzęta oraz miejsc gdzie produkuje się żywność , aby uświadomić to sobie, nie trzeba używać zawiłych argumentów. Po prostu żyjemy w świecie , w którym zasady szeroko dobrze pojętej higieny są powszechnie rozumiane i wdrażane we wszystkich sferach działalności.
Proponujemy Państwu jedną z innowacyjnych, najefektywniejszych metod dezynfekcji jaką jest OZONOWANIE .Metoda ozonowania jest ekologiczną , czystą, bez użycia trującej chemii formą zwalczania wirusów, bakterii, pleśni, grzybów, alergenów, roztoczy, nieprzyjemnych, trudno usuwalnych zapachów.

Ozonowanie mieszkań Olsztyn

Ozonowanie

CZYM ZATEM JEST OZON?

Ozon to wielopostaciowa(alotropowa) odmiana tlenu wzbogacona o dodatkową cząsteczkę 02.Ozon występuje w naturalnym środowisku . Odczuwalny jest zaraz po burzy, której towarzyszą wyładowania atmosferyczne. To ozon daje nam uczucie wspaniałej świeżości i lekkości powietrza. Jest doskonałym utleniaczem, który rozpadając się uwalnia cząsteczkę tlenu i neutralizuje związki chemiczne w wyniku łączenia się z nimi.

Ozonowanie jest wspaniałą alternatywą dla uciążliwych środków chemicznych i wielkim dobrodziejstwem w dezynfekcji. To naturalna czysta i ekologiczna metoda .

Ozon spełnia swoje zadanie oczywiście w odpowiednich warunkach i odpowiednim stężeniu do czego jest potrzebny specjalistyczny sprzęt (urządzenia) aby go wyprodukować. Do tego procesu potrzebne są wydajne generatory ozonu, działające na zasadzie mikro wyładowań piorunowych oraz osprzęt monitorujący stężenie ozonu w pomieszczeniu. Przy wysokim stężeniu (już od 0,08 ppm) w powietrzu ozon jest niebezpieczny dla zdrowia człowieka dlatego tego typu zabiegi mogą wykonywać tylko specjalistyczne firmy. Używają generatorów odpowiedniej mocy, ozon jest w stanie w krótkim czasie zdezynfekować idealnie każde pomieszczenie. Jego właściwości utleniające oraz możliwość szybkiego rozpadu sprawia, że po krótkim czasie takie pomieszczenie nadaje się do użytkowania. Badania naukowców wykazały, że ozon jest dużo bardziej skuteczniejszy od chloru(tak powszechnego w dezynfekcji). Posiadając wysokowydajne generatory uznanych firm, istnieje możliwość zdezynfekowania pomieszczeń o bardzo dużym metrażu.

Ozonowanie pomieszczeń jest świetną alternatywa dla alergików, osób borykających się z astmą oraz wszystkich ceniących sobie otoczenie czyste i odświeżone i pachnące. Czyste, świeże powietrze to wizytówka każdego dobrego hotelu, restauracji, biura. To bezpieczne miejsce zabaw naszych dzieci czy treningu w salach fitness. Ozonowanie pomieszczeń gwarantuje dobre samopoczucie i zdrowie nas, naszych dzieci, gości i klientów. Ozonowanie podnosi komfort codziennego życia alergików, astmatyków oraz osób zdrowych. Metoda ozonowania nie powoduje żadnych skutków ubocznych dla ludzi, zwierząt oraz środowiska.

Dezynfekcja ozonem stosowana jest często przy:

 • likwidacji przykrych i uciążliwych zapachów (tzw. dezodoryzacja)
 • likwidacja roztoczy kurzu domowego i alergenów
 • likwidacja grzybów, wirusów, bakterii, pleśni
 • ozonowanie jako dezynfekcji obiektów inwentarskich (kurniki, obory, chlewnie)
 • ozonowanie jako dezynfekcji pomieszczeń związanych z produkcją spożywczą zakłady mięsne, mleczarskie, browary)
 • dezynfekcji ozonem produktów spożywczych (owoce, jaja, mięso)
 • dezynfekcja środków transportu, klimatyzacji samochodowych przy pomocy ozonu O3
 • dezynfekcja pomieszczeń klimatyzowanych ozonem (biura, sale konferencyjne, hotele)
 • ozon w dezynfekcji obiektów sportowych, sal fitness i innych pomieszczeń
 • likwidacja zagrzybienia ścian w pomieszczeniach gazem O3 (ozon)
 • likwidacja odoru w pomieszczeniach miejsc zgonu przez utlenienie ozonem

 

tagi: Dezynfekcja – ozonowanie (usuwanie zapachów), ozonowanie pomieszczeń Olsztyn, ozonowanie mieszkań w Olsztynie, 

 


Sprzątanie Olsztyn - Ozonowanie pomieszczeń, (usuwanie zapachów)
Copyright (C) diamentowyblysk.olsztyn.pl Realizacja: Estymo
Zamknij