Telefon do firmy sprzatającej na terenie Olsztyn501 427 700

Pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej oraz samochodowej

Pranie tapicerki meblowej, kanap wykładzin i dywanów.

Pranie systematyczne mebli tapicerowanych, wykładzin czy dywanów powinno być ważnym elementem w naszym życiu codziennym, bowiem większość naszego czasu spędzamy w domu lub biurze. Zakurzone i brudne meble, wykładziny mogą być przyczyną wielu dolegliwości zdrowotnych ponieważ roztocza kurzu domowego , alergeny, grzyby lubią takie środowisko. Ważne jest by do prania wykładzin, dywanów lub mebli tapicerowanych takich jak kanapy czy obicia dobrać nie tylko właściwy sprzęt, ale też odpowiednią chemię.

Metoda prania ekstrakcyjnego na mokro przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz środków chemicznych uznanych producentów jak KARCHER przez wykwalifikowany i doświadczony personel pozwala na usunięcie w znacznym stopniu alergenów i roztoczy. Proces prania przebiega etapowo i jest dostosowany do intensywności zabrudzenia oraz rodzaju materiału. Ważnym elementem jest dobór środka jak również wiedza i umiejętność technik prania poszczególnych rodzajów tapicerowanych mebli, dywanów, tapicerki samochodowej itp.

Meble poddane procesowi prania są czyste, odświeżone i pozbawione alergenów. Metoda ekstrakcyjnego prania pozwala na szybkie używanie wypranego mebla czy dywanu.

Pranie tapicerki meblowej, pranie dywanów czy wykładzin to dziadzina w której mamy bardzo duże doświadczenie.

Świadczenie tego rodzaju usług jest min. specjalnością naszej firmy a wiedza i doświadczenie pozwala na osiąganie doskonałych rezultatów .
Ofertę naszą kierujemy do firm, instytucji publicznych oraz osób prywatnych. Usługi świadczymy na terenie Olsztyna jak i całego woj. Warmińsko- Mazurskiego

 

TAGI: Pranie dywanów Olsztyn, Pranie tapicerki meblowej, firma piorąca wykładziny, pranie tapicerki samochodowej w Olsztynie, pranie kanap, 

 


Sprzątanie Olsztyn - Pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej oraz samochodowej
Copyright (C) diamentowyblysk.olsztyn.pl Realizacja: Estymo
Zamknij