Telefon533 331 215, 501 427 700

Pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej

Pranie systematyczne mebli tapicerowanych, wykładzin czy dywanów powinno być ważnym elementem w naszym życiu codziennym, bowiem większość naszego czasu spędzamy w domu lub biurze. Zakurzone i brudne meble, wykładziny mogą być przyczyną wielu dolegliwości zdrowotnych ponieważ roztocza kurzu domowego , alergeny, grzyby lubią takie środowisko.

Metoda prania ekstrakcyjnego na mokro przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz środków chemicznych uznanych producentów jak KARCHER przez wykwalifikowany i doświadczony personel pozwala na usunięcie w znacznym stopniu alergenów i roztoczy. Proces prania przebiega etapowo i jest dostosowany do intensywności zabrudzenia oraz rodzaju materiału. Ważnym elementem jest dobór środka jak również wiedza i umiejętność technik prania poszczególnych rodzajów tapicerowanych mebli, dywanów, tapicerki samochodowej itp.

Meble poddane procesowi prania są czyste, odświeżone i pozbawione alergenów. Metoda ekstrakcyjnego prania pozwala na szybkie używanie wypranego mebla czy dywanu.

Świadczenie tego rodzaju usług jest min. specjalnością naszej firmy a wiedza i doświadczenie pozwala na osiąganie doskonałych rezultatów .
Ofertę naszą kierujemy do firm, instytucji publicznych oraz osób prywatnych. Usługi świadczymy na terenie Olsztyna jak i całego woj. Warmińsko- Mazurskiego


Pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej
Copyright (C) diamentowyblysk.olsztyn.pl Realizacja: Estymo