Telefon do firmy sprzatającej na terenie Olsztyn501 427 700

Sprzątanie biur i firm

 Sprzątanie biur i firm

Diamentowy Błysk świadczy usługi sprzątania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Serdecznie witamy na stronie internetowej Diamentowy Błysk Olsztyn!

Profesjonalne sprzątanie biur, firm oraz budynków na terenie Olsztyna i okolic. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do klientów prywatnych oraz firm.

Świadczymy usługi sprzątające na najwyższym poziomie, posiadamy kadrę doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Wykorzystujemy także renomowane środki czystości odpowiednio dobierane pod kątem czyszczonych powierzchni, które są dla nich całkowicie bezpieczne. Zajmujemy się także profesjonalnym sprzątaniem biur w okolicznych miejscowościach, w tym między innymi Ostródzie, Olsztynku, Dobrym Mieście oraz Szczytnie.

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracowników oraz specjalistyczny sprzęt to gwarancja dobrze wykonanej pracy. Jesteśmy sprawdzoną firmą sprzątającą, która świadczyła usługi dla wielu zadowolonych klientów.

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od powierzchni, zakresu i częstotliwości sprzątania. Gwarantujemy wysoką elastyczność, dopasowanie oferty do potrzeb klienta oraz przystępny koszt wykonania usługi. Zapraszamy przedstawicieli firm oraz administratorów i zarządców biurowców i osiedli odpowiadających za porządek na osiedlach i w budynkach, jak również i klientów prywatnych do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania szczegółowej wyceny usług.

Sprzątanie biur i firm świadczymy na terenie miast: Olsztyn, Ostróda, Dobre Miasto, Olsztynek, Barczewo, Lidzbark, Szczytno, Nidzica, Bartoszyce etc.

Współpraca z nami to gwarancja czystości w biurze oraz w Twojej firmie!Sprzątanie Olsztyn - Sprzątanie biur i firm
Copyright (C) diamentowyblysk.olsztyn.pl Realizacja: Estymo
Zamknij