Telefon533 331 215, 501 427 700

Sprzątanie domów po remoncie i budowie

Nasza firma oferuje usługę kompleksowego sprzątania, doczyszczania obiektów, budynków, domów , mieszkań po budowie lub remoncie .Budynki, domy przez okres trwania budowy,remontu do momentu zakończenia prac, bardzo często wymagają szeroko zakrojonych prac porządkowych , które to niejednokrotnie przyprawiają właścicieli o ból głowy.

Aby sprostać wszechogarniającemu pyłowi i brudowi po budowlanemu należy posiadać cała gamę sprzętów i środków chemicznych, wiedzy i doświadczenia jak również urządzeń mechanicznych i wykwalifikowany personel. Przy sprzątaniu po budowie należy przeprowadzić całą gamę etapów prac ponieważ konieczne jest aby sprzątnąć, umyć, doczyścić wszystkie powierzchnie i elementy pomieszczeń w pewnym porządku. Należy pamiętać o stanie zabrudzeń okien, często pooklejanych taśmami malarskimi ram oraz szyb, które wymagają skrobania i dwukrotnego mycia .

Do mycia i doczyszczania posadzek twardych potrzebne są profesjonalne środki chemiczne oraz sprzęt specjalistyczny jak szorowarki, myjki, polerki, parownice oraz znajomość urządzeń. Umiejętność i wiedza na temat prowadzenia szeregu prac stanowi ważny element w efekcie finalnym . Nierozważne , nieumiejętne użycie środków chemicznych często prowadzi do zniszczenia lub uszkodzenia drogiej podłogi lub elementów wyposażenia.

Firma Diamentowy Błysk jest w stanie doprowadzić do stanu czystości najbardziej zabrudzone posadzki z terakoty, gresu, drewna lub kamienia. Posiadamy doświadczenie w profesjonalnym sprzątaniu , doczyszczaniu po remoncie lub budowie mieszkań, domów, budynków wielkopowierzchniowych.

Zapraszamy do współpracy firmy, klientów indywidualnych z Olsztyna i całego woj. Warmińsko – Mazurskiego.


Sprzątanie domów po remoncie i budowie
Copyright (C) diamentowyblysk.olsztyn.pl Realizacja: Estymo