Telefon do firmy sprzatającej na terenie Olsztyn501 427 700

Usuwanie przykrych zapachów

Na pewno każdy z nas zetknął się z trudną sytuacją pozbycia się nieprzyjemnego zapachu czy to w domu, biurze, hotelu czy restauracji.

Przebywanie w pomieszczeniach o uciążliwym zapachu powoduje duży dyskomfort w pracy jak i wypoczynku , dlatego tak ważnym jest aby nasze otoczenie było czyste i pachnące świeżością.

Usuwanie przykrych zapachów

Nasza firma zajmuje się skutecznym usuwaniem zapachów metodą OZONOWANIA min; zapach stęchlizny , olejów, papierosów, spalenizny, farb, zapachów produkcyjnych, przemysłowych, odoru w pomieszczeniach po osobach zmarłych.

Metoda ozonowania to jedna z najbardziej skutecznych metod pozbywania się zapachów a także co jest bardzo ważne alergenów, roztoczy, pleśni i grzybów co ma niebagatelny wpływ na zdrowie i samopoczucie. W wielu przypadkach wietrzenie pomieszczeń i używanie różnych dezodorantów nie rozwiązuje problemu, dezodoranty jedynie maskują przykry zapach.

Ozon jako silny utleniacz gwarantuje pozbycie się niepożądanych zapachów i na trwałe je usuwa z pomieszczeń. Metoda ozonowania jest szybka w działaniu ,bardzo skuteczna i bezpieczna pod warunkiem wykonywania zabiegu przez wykwalifikowany, profesjonalny personel.

Ozonowanie skutecznie usuwa;

  • pleśnie i grzyby –trwale niszczy grzyby i ich formy przetrwalnikowe, niebezpieczne dla zdrowia. Likwiduje pleśń na ścianach i zapach stęchlizny
  • drobnoustroje – giną od kontaktu już z niewielką dawką ozonu. Minimalizuje ryzyko zakażenia bakteryjnego
  • roztocza – niebezpieczne dla zdrowia , są przyczyną alergii, astmy, kataru itp.
  • nieprzyjemne i uciążliwe zapachy – po farbach, lakierach, płynach ustrojowych, kale itp.

Sprzątanie Olsztyn - Usuwanie przykrych zapachów
Copyright (C) diamentowyblysk.olsztyn.pl Realizacja: Estymo
Zamknij