Telefon do firmy sprzatającej na terenie Olsztyn501 427 700

Zwalczanie kleszczy, odkomarzanie ogrodu.

zwalczanie kleszczy

Zwalczanie kleszczy, odkomarzanie ogrodu.

 

Z całą pewnością nikt nie ma wątpliwości, że komary, i kleszcze są niezwykle uciążliwymi owadami, które swoją obecnością potrafią zburzyć nawet najlepiej zaplanowany wypoczynek na łonie natury. Natrętne, uporczywe brzęczenie i liczne ukąszenia mogą wywołać poważne reakcje alergiczne, a nawet choroby.

Jak poradzić sobie z problemem?

Co zrobić zatem aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i wypoczywać komfortowo? Przede wszystkim należy przeprowadzić zabiegi dezynsekcji zwalczanie kleszczy, odkomarzanie terenu zielonego za pomocą specjalistycznych urządzeń i preparatów. Zabiegi te doskonale chronią nas przed zagrożeniem ze strony owadów.

Celem zabiegu jest ograniczenie występowania komarów i kleszczy na danym terenie zielonym. Najczęściej stosowaną metodą do zwalczania owadów jest metoda ULV (metoda mikrokropelkowa), zamgławianie za pomocą profesjonalnego sprzętu. Technika ta polega na wytworzeniu drobnej mgły środka zwalczającego owady, która naniesiona na powierzchnię wnika w najdrobniejsze szczeliny, zakamarki  i doskonale penetruje drzewa, zabijając owady.

Działanie zamgławiania.

Rozpylony podczas zabiegu odkomarzania środek chemiczny pokrywa roślinność ogrodu, krzewy, gęstwiny, zarośla. Działanie rozpylonych substancji utrzymuje się 3-4 tygodnie w zależności od warunków atmosferycznych. Aby skuteczność odkomarzania, zwalczania kleszczy była jak największa zaleca się stosowanie zabiegu na jak największym terenie. Najlepiej zabieg przeprowadzić na sąsiadujących ze sobą działkami (warto porozumieć się z sąsiadami), co zapewni dłuższą ochronę przed nawrotem owadów, obniży koszty, a cała operacja będzie dużo skuteczniejsza. Koszt odkomarzania zależy od powierzchni, na której planowane jest przeprowadzenie zabiegu zwalczania kleszczy odkomarzania.

Kleszcze? Te owady są wektorami wielu chorób! Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny!

 

Służymy profesjonalnym doradztwem, zapraszamy do współpracy.

 

TAGI: Zwalczanie kleszczy, odkomarzanie, Olsztyn.


Sprzątanie Olsztyn - Zwalczanie kleszczy, odkomarzanie ogrodu.
Copyright (C) diamentowyblysk.olsztyn.pl Realizacja: Estymo
Zamknij