Telefon533 331 215, 501 427 700

Zwalczanie kleszczy, odkomarzanie ogrodu.

Z pewnością nikt nie ma wątpliwości, że komary, meszki, muchy, kleszcze są niezwykle uciązliwymi owadami, które swoją obecnością potrafią zburzyć najlepiej zaplanowany wypoczynek na łonie natury. Natrętne, uporczywe brzęczenie i liczne ukąszenia mogą wywołać poważne reakcje alergiczne a nawet stany chorobowe.

Zatem co zrobić aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i komfortowo wypoczywać w ogrodzie czy na działce rekreacyjnej. Przede wszystkim należy przeprowadzić zabieg dezynsekcji i zabezpieczenia terenu zielonego poprzez wybór metody zamgławiania za pomocą specjalistycznych urządzeń i preparatów. Zabiegi te skutecznie potrafią chronić nas przed ukąszeniami owadów latających(komarów, meszek, kleszczy).

Metodami najczęściej używanymi do zwalczania owadów w ogrodach i terenach zielonych jest metoda zamgławiania przy pomocy specjalistycznego sprzętu, który polega na wytworzeniu drobnej mgły środka zwalczającego owady. Rozpylony insektycyd podczas zabiegu odkomarzania pokrywa roślinność ogrodu, krzewy, gęstwiny,zarośla i utrzymuje się przez długi czas.

Tagi; zwalczanie komarów, zwalczanie kleszczy Olsztyn


Zwalczanie kleszczy, odkomarzanie ogrodu.
Copyright (C) diamentowyblysk.olsztyn.pl Realizacja: Estymo